Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Manisa(Merkez, Yunus Emre)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Yönlendirme Sayısı

999+ yönlendirme

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Yönlendirme Sayısı

999+ yönlendirme

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin lider markalarında dinamik, eğlenceli ve sürekli öğrenebileceğin bir çalışma ortamı arıyorsan, doğru yerdesin!

 

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nde 1600’den fazla çalışanımızla Selpak, Solo, OK, UniBaby gibi öncü markalarımızı ve temizlik kağıtları, kişisel bakım, ev bakım, bebek bakım, ev dışı kategorilerinde en çok tercih edilen markalarımızı 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

 

 “Temiz ve sağlıklı bir yaşam için hayatın her anına eşlik etmek” amacıyla çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmak için çalışıyoruz. Küresel yaklaşımları yerel iç görüler ile birleştirdiğimiz, yaşamın her alanında içselleştirdiğimiz çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkemizle; çevre, kalite ve insan kaynakları yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz.

 

Dünyanın farklı kimliklerini aynı çatı altında toplayan ve fırsat eşitliğini en değerli ilkelerinin başına koyan Eczacıbaşı Topluluğu olarak''Sınırları Aş”maya dayalı tüm hedeflerimizin kalbinde insana saygıya dayanan yönetim anlayışımız var.

 


FMCG sektöründe ülkemizin lider kuruluşlarından Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak Operasyonlar Direktörlüğü çatısında yer alan“ Manisa Kağıt Üretim ” ekibine birBant Operatörü kazandırmak istiyoruz.

 

Yeni Takım Arkadaşımızdan Neler Bekliyoruz?

 

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Temizlik Kağıtları Manisa Üretim Tesisi'nde görevlendirilmek üzere Bant Operatörü aranmaktadır.

 

 

Nasıl bir takım arkadaşı arıyoruz?

 

  •       Ön lisans eğitimini tercihen elektrik, makine, kimya, otomotiv vb. teknik bölümlerde tamamlamış
  •        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
  •       Manisa'da ikamet eden/edebilecekAday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı

Bant Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bant Operatörü Bant Operatörü Maaşları Bant Operatörü Nasıl Olunur? Bant Operatörü Nedir? Bant Operatörü İş İlanları