PMI Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Ltd.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.pmi-mng.com

PMI Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Ltd.Şti

PMI,  kurucularının inşaat sektöründeki engin deneyim ve bilgi birikimlerine dayanılarak proje, proje yönetimi ve danışmanlık alanlarında hizmet  vermek amacı ile kurulmuştur.

HEDEFİMİZ

     Yatırımcı beklenti ve ihtiyaçlarını, sahip olduğumuz uluslararası tecrübe, bilgi birikimi ve dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamaktır.

     Hedeflerimiz doğrultusunda başarılı projenin tanımı, ekonomik, istenilen kalite standartları çerçevesinde ve zamanında işverene teslim edilmiş bir projedir.

BECERİLERİMİZ

     İş ve yaşam dünyasında gereksinim duyulan her yapı türünde, proje aşamasından işin teslimine kadar olan süreç içersinde, işveren adına projenin uluslararası yönetmelik ve kalite standartlarına uygun olarak hedeflenen bütçe ve iş programında bitirilmesi için bünyesindeki deneyimli takım arkadaşları ile birlikte çalışır.PMI Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Ltd.Şti İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net